• Demo Image 32 Yıllık
  Birikim ve
  DENEYIM
 • Zengin
  ve Kaliteli
  YAYIN
 • Demo Image En Yüksek
  Bireysel ve Kitlesel
  BASARI
 • Antalya'nın
  Dört Köşesinde
  DORT SUBE
 • Demo Image Her Şubede
  Doğru ve Etkili
  REHBERLIK
 • Seckin ve Deneyimli
  Öğretmen
  KADROSU
Yazdır
PDF

Ödüllü Sınavlar 21 Şubatta

4-5-6 ve 7. Sınıflar;
Antalya'nın En Büyük Sınavına Hazırlanın! 

Dershanemizin "Ödüllü Sınavları", adeta bir gelenek haline geldi. Antalya'da her zaman en geniş katılımla gerçekleşen Düzey Belirleme Sınavlarımız, bu yıl 21 Şubat Pazar günü yapılacak.

Düzey Belirleme Sınavları, yılda bir kere yapıldığı için "Ödüllü Sınav" olarak da adlandırılıyor. Çünkü bu sınavın sonuçlarına göre bir miktar öğrenciye, dershanemizin olanakları ölçüsünde burslu okuma hakkı verilmektedir. Ayrıca başarının ödüllendirilmesi amacıyla sınava katılan bütün öğrencilere erken kayıt döneminde özel indirimler uygulanmaktadır.

En Büyük Ödülünüz: GÜNEŞ

Bu sınavların sonunda alacağınız asıl ödül ise Güneş Dershanesi olacak. Okul başarınızı artırmak ve sınavlarda daha başarılı olmak için GÜNEŞ'in 30 yıllık deneyimlerinden, bilgisinden ve sevgisinden siz de yararlanacaksınız. Bugüne kadar 40 bini aşan aileye hizmet veren, on binlerce öğrencinin başarısına destek olan Antalya’nın en deneyimli ilköğretim dershanesinin 30. Yılını, daha büyük başarılarla birlikte kutlayacağız...

Sevgili Öğrenciler,

Antalya'nın “en büyük sınavını” kaçrmayın; hem kendinizi tanıyın hem de GÜNEŞ'in indirimlerinden yararlanın. 4, 5, 6 ve 7. sınıflar için Sınav Giriş Kartları, tatil dönüşü verilmeye başlanacak. Sınav salonları dolmadan siz de önceden yerinizi ayırtın.

Antalya’nın dershanesi GÜNEŞ’te buluşmak ve daha büyük başarılara birlikte ulaşmak dileğiyle sınavlarda hepinize başarılar diliyoruz...

ÖDÜLLÜ SINAVLAR

21 ŞUBAT PAZAR

5. ve 8. Sınıflar: Saat: 09:30

4. ve 7. Sınıflar: Saat: 12:30

6. Sınıflar: Saat: 15:00

İSTİKLAL İ.Ö.O

BARBAROS İ.Ö.O.

HÜSEYİN AK İ.Ö.O.

 

MERKEZ SUBE

gunes

243 12 14

Üçkapılar
2000 İş Merk.
Karşısı

BAHCELI SUBESI

Merkez

247 33 44

Barbaros İlköğretim Okulu Yanı

LARA SUBESI

Lara

316 77 78

Dedeman
Yaşam Hast.. 
Yanı

KEPEZ SUBESI

Bahçeli

326 0 444

Yenimahalle
Mobil İlköğrt.
Okulu Cad.